تور لوزان-رم-ونیز:

۷ روز و ۶ شب

 

خدمات تور لوزان-رم-ونیز:

  • بلیط رفت و برگشت هواپیما.
  • ترانسفرهای فرودگاهی.
  • اقامت در هتل ۴ ستاره با صبحانه.
  • بیمه مسافرتی.
  • گشت شهری به همراه تورلیدر فارسی زبان و راهنمای محلی طبق برنامه تور.

 

برنامه ی سفر تور لوزان-رم-ونیز:

روز اول:

ورود به فرودگاه ژنو با پرواز هواپیمایی قطری ، تحویل گرفتن بار و حرکت به سوی لوزان؛ ورود به هتل 4 ستاره Movenpick  و تحویل گرفتن اتاق ها، ادامه روز آزاد است.
 شب در لوزان اقامت می کنیم.

 

 

 

 

 

روز دوم:

 حرکت به سمت روستای زیبا و قرون وسطایی گرویر که به پنیرها و شکلاتهایش مشهور است و بازدید از کارخانه شکلات سازی مزون کایه در بروک؛ بازگشت به لوزان و  شب در لوزان اقامت می کنیم.

 

 

 

 

 

روز سوم:

روز آزاد، شب در لوزان اقامت می کنیم.

روز چهارم:

حرکت کردن به سمت فرودگاه ژنو برای پرواز به سمت رم، ورود به هتل 4 ستاره Victoria Roma 4* or similar یا مشابه و شب را در رم اقامت می کنیم.

روز پنجم:

برای گشتی تمام روز آماده باشید. ابتدا به وسیله مینی بوس اختصاصی به سمت واتیکان حرکت خواهید کرد. پس از ملاقات با راهنمای محلی خود در واتیکان، گشت سه ساعته خود را آغازخواهید کرد: بازدید از موزه واتیکان که کلیسای سیستین و مهمترین مجموعه های هنر در جهان را در بر می گیرد و همچنین کلیسای سنت پتر وبازگشت به هتل در رم.

بعدازظهر همراه با راهنمای انگلیسی زبان خود به پیاده روی به مدت 3 ساعت در رم باستان خواهید پرداخت که مهد تمدن رومی است؛ پس از آن ورود به کلوسئوم (که البته به خاطر مسایل امنیتی امکان دارد تا یک ساعت و نیم طول بکشد) و شب را در رم اقامت می کنیم.

 

 

 

 

 

روز ششم:

حرکت کردن با اتوبوس اختصاصی از هتل به سمت شهر زیبای ونیز؛ ورود به هتل زیبای چهار ستاره Hotel Palazzo Selvadego 4* یا مشابه،آغاز پیاده روی دو ساعته از شهر زیبای ونیز که شامل بازدید از میدان سن مارکو که یکی از زیباترین میادین جهان است با بناهای مهمش، ساختمانهایی که به طرزی افسانه ای  با سنگ های ظریف و مرمر ساخته شده و تلألو طلا و موزائیک در آنها چشم را نوازش می کند. در این محله می توانید زیباترین مکان ها و کلیسا های شهر را مشاهده کنید . در واقع این میدان شبیه موزه ای است که تلفیقی از عظمت،طبیعت و افتخارات جمهوری ونیز را در خود جای داده است و شب را در ونیز اقامت می کنیم.

 

 

 

 

 

روز هفتم:

ترانسفر از هتل به سمت فرودگاه برای پرواز برگشت از ونیز به ایران.
به امید دیدار شما در سفرهای بعدی قصران گشت.

 

 

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لیست هتل‌ها و تعرفه قیمت

نام هتل خدمات هتلقیمت دو تختهقیمت یک تختهکودک4تا11سالهکودک2تا4سالهتوضیحات
لوزان: Mövenpick Lausanne
رم: Hotel Victoria
ونیز: Palazzo Selvadego
BB 1390 یورو 1790 یورو 1030 یورو کودک زیر دو سال: قیمت 120 یورو + نرخ پرواز