تور زوریخ-لوگانو:

۷ روز و ۶ شب

 

خدمات تور زوریخ-لوگانو:

  • بلیط رفت و برگشت هواپیما.
  • ترانسفرهای فرودگاهی.
  • اقامت در هتل ۴ ستاره با صبحانه.
  • ویزای شنگن.
  • بیمه مسافرتی.
  • گشت شهری به همراه تورلیدر فارسی زبان و راهنمای محلی طبق برنامه تور.

 

برنامه ی سفر تور زوریخ-لوگانو:

روز اول:

تور زوریخ-لوگانو از فرودگاه امام خمینی شروع می شود. بعد از دور هم جمع شدن همسفران و بازنگری مدارک، جهت انجام امور پرواز به سمت سالن ترانزیت حرکت  و سپس تهران را به مقصد زوریخ ترک می کنیم. پس از کنترل کردن گذرنامه، ویزا و دریافت بار به همراه سایر افراد و راهنمای تور به هتل محل اقامتمان منتقل می شویم. در هتل، بعد از تحویل گرفتن اتاق ها واستراحتی کوتاه، به پیشنهاد راهنمای تور از ساعت های باقی مانده اولین روز سفر خود به سوئیس سرسبز لذت خواهیم برد.

 

 

 

 

 

روز دوم:

امروز را با گشتی نیم روزه در زوریخ، بزرگترین شهر کشور سوئیس و یکی از مرفه‌ترین شهر‌ های جهان آغاز می‌کنیم. در این گشت از خیابان بانهوف که مرکز تجاری و مالی این شهر است،  دیدن می‌کنیم. بعد از پایان گشت می‌توانیم به هتل برگردیم یا با استفاده از پیشنهادات راهنما، ساعات بیشتری را از زیبایی‌های این شهر لذت ببریم.

 

 

 

 

 

 

روز سوم:

امروز صبح سوار اتوبوس شده تا دیداری به یاد ماندنی و خاطره انگیز از شهر‌های برن و اینترلاکن داشته باشیم و ساعاتی خوش را در این دو شهر فوق العاده سپری کنیم. در شهر برن، برج ساعت، محله قرون وسطایی و کلیسای جامع شهر شما را به وجد می‌آورند. در اینترلاکن نیز محو زیبایی‌ های اطراف دریاچه برینز خواهید شد.

 

 

 

 

 

 

روز چهارم:

با توجه به زمان آزاد، امروز می‌توانیم در گشت اختیاری به سمت شهر زیبای لوسرن برویم تا طبیعت بی نظیر و زیبای دامنه‌ های آلپ و دریاچه چشم‌نواز آن را از نزدیک ببینیم. پل چپل، قسمت قدیمی شهر، بنای یادبود شیر و بازدید از دریاچه لوسرن بعد از ظهر شما را دل‌ انگیز‌تر خواهدکرد.

 

 

 

 

 

 

روز پنجم:

امروز از زوریخ به سمت مقصد بعدی یعنی شهر لوگانو حرکت خواهیم کرد. پس از تحویل اتاق‌ها و استراحتی کوتاه، به همراه راهنما گشتی کوتاه در اطراف هتل خواهیم داشت تا با زیبایی‌ های لوگانو بیشتر آشنا شویم. پیشنهاد می‌ کنیم امشب در محله ی  قدیمی لوگانو، خود را به یک فنجان قهوه داغ سوئیسی دعوت کنید.

 

 

 

 

 

 

روز ششم:

امروز در وقت آزاد می‌توانیم به گشت و گذار بیشتری در لوگانو بپردازیم و یا در گشت اختیاری در شهر میلان ایتالیا که فاصله کمی با ما دارد شرکت کنیم تا در چند ساعت، از مهم‌ترین جاذبه‌ های آن یعنی کلیسای جامع دوئومو، گالری ویتوریو امانوئل دوم و طاق صلح میلان بازدید کنیم و بعد از آن مجدداً به لوگانو بازگردیم.

روز هفتم:

سرانجام هنگام بازگشت به خانه فرا رسیده است! امروز سوئیس را به مقصد تهران ترک خواهیم کرد. پس از عبور از  بخش کنترل گذرنامه و دریافت بار، گذرنامه های خود را جهت ارائه به سفارت به راهنما تحویل می‌دهیم و با همسفران خداحافظی می‌کنیم. هر چند می‌دانیم این خداحافظی چندان طولانی نخواهد بود، زیرا همراه با سایر اعضای تور، برای سفر بعدی با قصران گشت برنامه‌ریزی کرده‌ایم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لیست هتل‌ها و تعرفه قیمت

نام هتل خدمات هتلقیمت دو تختهقیمت یک تختهکودک4 تا11 سالهکودک 2 تا 4سالهتوضیحات
hotel 4
BB 4,990,000 تومان + 1,190 یورو 4,990,000 تومان + 1,890 یورو 4,590,000 تومان + 890 یورو 4,590,000 تومان + 590 یورو کودک زیر دو سال: قیمت 690,000 تومان می باشد.